ZamówienieTwój adres E-mail:


Upewnij się, czy wpisałeś swój adres poprawnie. Ebook zostanie wysłany na niego w ciągu 2 dni od otrzymania zapłaty. Jeśli nie otrzymasz ebooka, sprawdź folder spamu/śmieci. Jeśli nie ma go i tam, napisz do nas.
Jeżeli nie możesz odczytać obrazka, KLIKNIJ tutaj aby zmienić tekst

E-book "Ach, te pieniądze!" opisuje najbardziej popularne myśli i przekonania dotyczące pieniędzy, które w nieświadomy sposób blokują przed swobodą i satysfakcją finansową. Jeśli marzysz o zwiększeniu swoich dochodów czy poprawie sytuacji finansowej, a ciągle tego nie masz, to sprawdź co może stać ci na przeszkodzie. Zakodowane negatywne przekonania typu "Pieniądze są złe", albo "Pieniądze nie rosną na drzewach" kreują negatywne emocje, negatywną energię, która odpycha dobrobyt. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo tych pieniędzy nie lubi lub się ich boi, jednocześnie pragnąc mieć ich więcej.

Ćwiczenia EFT pomogą ci uwolnić się od blokad finansowych i otworzyć z radością na dobrobyt, na który każdy z nas zasługuje.

Zakupiłam sobie u Pani ebooka i od samego początku byłam nim zachwycona i tym jak genialnie technika EFT została w niej przedstawiona. Jednak to co się zaczyna teraz dziać w moim życiu, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Zakupiłam sobie "Ach te pieniądze", żeby biznes, który rozwijałam zaczął przynosić mi dochochody i rozwijać się szybciej niż dotychczas. (I to jest mało powiedziane!) Dziekuję Pani z całego serca za podzielenie się swoją wiedzą dla dobra innych ludzi.

Pozdrawiam gorąco,
Magdalena R.